SPORT / Taekwon-do

Autor / zdroj: archiv Ge-Baek Hosin Sool
25.8.2018

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do! Škola má nejširší nabídku tréninků v Čechách, minulý rok se jí již popáté v řadě podařilo obhájit celkové vítězství na Mistrovství České republiky.

V letošním prvním kole závodů Středisek talentované mládeže, konaném v červnu, se opět umístila jako nejlepší s celkovým ziskem 29 zlatých medailí. Tentokrát zde závodilo rekordních 210 účastníků bojujících za pět středisek, mezi nimiž své umístění se stříbrnou medailí získaly i Michaela Divišová za sestavy a Vendula Snížková za sportovní boj, podobně jako Hana Selicharová a Helena Šrámková, které obě vybojovaly bronzovou medaili, rovněž ve sportovním boji. Jak Vendula, tak Hana si poté vyzávodily po jednom zlatu, stříbru i bronzu společnou účastí v týmu starších juniorek.

Rozpis tréninků zájemci najdou na webu školy.

Autor / zdroj: -red-